W kuchni ogranicza Nas tylko wyobraźnia...

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wszystko zaczęło się bardzo, bardzo dawno... Kiedy pierwszy raz zrobiłam błotną zupę wieku 4 lat, była wprawdzie trochę bez smaku, ale już wtedy wiedziałam, że gotowanie będzie zajmowało szczególne miejsce w moim życiu :) 

Jestem międzynarodowym trenerem personalnym, trenerem kulturystyki i fitness, doradcą do spraw żywienia i suplementacji. Prowadzę zdrowy i aktywny tryb życia, i taka też jest moja kuchnia. Zdrowa, pełna pasji i smaczna :) Mam fajne życie - jestem żoną, mamą i szefową. Mam psy i koty, więc jest najlepiej :)

Przeszłam długą drogę, żeby znaleźć się tu, gdzie jestem teraz. Było sporo potknięć, wzlotów i upadków - jak to w życiu bywa. Ale z każdym razem, wstaję coraz mądrzejsza, coraz silniejsza- grunt to nigdy się nie poddawać :) Wiem dużo a jednak wciąż tak mało... dlatego cały czas szkolę się w dziedzinie żywienia i suplementacji, zdrowia i funkcjonowania organizmu ludzkiego. Popełniam błędy, jak każdy człowiek, ale umiem się  do nich przyznać. Jak to powiedział Johann Wolfgang von Goethe "Błąd łatwiej można dostrzec niż prawdę, bo błąd leży na wierzchu a prawda w głębi",  "Kto się nie rozwija, ten się cofa". 

Na stronie znajdziecie przepisy zarówno bez glutenu, bez cukru, bez laktozy jak i bez zbóż. Z racji, że jestem łasuchem i uwielbiam słodkie rzeczy są tu głównie zdrowe desery, fit słodycze, wypieki i inne pyszności, które nie zrobią sieki z Waszego organizmu, i które mam nadzieję przypadną Wam do gustu :)

 

dietetyka

Wyszukiwarka przepisów

© 2016 GotujzDzoanna!. Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wolno kopiować bez zgody autora.